You are here:

Barmani na wesele

Barmani na wesele
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Barmani na wesele (2)Każdy z nas wyobraża sobie ten dzień jako idealny: biała suknia, idealnie skrojony garnitur, smaczne jedzenie i znakomita muzyka. Czy jednak o czymś nie zapomniano? Co powoduje, że przyjęcie jest przyjemne i komfortowe dla każdego z gości?

Nigdy nie zapominajcie o odpowiednim zapleczu barmańskim. Doświadczeni barmani mogą sprawić cuda.

Po pierwsze barmani na wesele mogą zainspirować gości, spowodować, że każdy z gości przyzna, iż Wasze wesele było innowacyjne i ciekawe.
Po drugie, to oni sprawiają, że każdy chce tańczyć. Wbrew popularnej opinii, to alkohol powoduje, iż jesteśmy odważniejsi i chętniej podejmujemy wyzwania, dlatego rezygnacja z barmanów jest kiepską decyzją.
Po trzecie, barmani mają piękną umiejętność słuchania. Na każdym weselu znajdzie się samotnik, który przyszedł sam, a jednak chce porozmawiać z kimś kto go wysłucha. Zamiast po raz kolejny męczyć ciotkę lub babcię, może porozmawiać z kelnerem, a on ponadto że porozmawia, dostanie nawet za to pieniądze.

Układ wydaję się całkowicie sensowny, dlatego jeśli chcesz by Twoje wesele było wyjątkowe, nie rezygnuj z barmanów na weselu!

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top