You are here:

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Dieta odkwaszająca i dieta w chorobach wątroby

Sposób na zdrową wątrobę

Ludzkie ciało jest w stanie poradzić sobie z wieloma szkodliwymi substancjami, dostosować się do skrajnych warunków środowiska i przeżyć niewyobrażalne uszkodzenia. Jednakże wszystko ma swoje limity, o których zawsze trzeba pamiętać i które trzeba odpowiednio uszanować.
Aby wspomóc swoje ciało w codziennej walce z rzeczywistością, warto zwrócić uwagę na to co spożywamy w swojej diecie. Zalecane jest to zwłaszcza przy wykryciu jakichkolwiek chorób, na przykład przy chorobach wątroby. Wątroba odpowiada bowiem za oczyszczanie organizmu z toksyn i zaburzenia jej pracy mogą mieć katastrofalne skutki dla całego ciała.
Dieta w chorobach wątroby pozwala jej na regenerację i odpoczynek. Bardzo często w takich schorzeniach zalecana jest dieta odkwaszająca. Związana jest z eliminacją produktów pochodzenia zwierzęcego, co w praktyce przekłada się na odstawienie mięsa, ale i przede wszystkim produktów typu fast food. Pozwala na przywrócenie odpowiedniego poziomu zakwaszenia w organizmie i daje wątrobie szansę na odzyskanie sił, co pozwoli każdemu poczuć się zdrowiej i silniej!

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top