You are here:

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)

Dieta odkwaszająca i dieta w chorobach wątroby

Sposób na zdrową wątrobę

Ludzkie ciało jest w stanie poradzić sobie z wieloma szkodliwymi substancjami, dostosować się do skrajnych warunków środowiska i przeżyć niewyobrażalne uszkodzenia. Jednakże wszystko ma swoje limity, o których zawsze trzeba pamiętać i które trzeba odpowiednio uszanować.
Aby wspomóc swoje ciało w codziennej walce z rzeczywistością, warto zwrócić uwagę na to co spożywamy w swojej diecie. Zalecane jest to zwłaszcza przy wykryciu jakichkolwiek chorób, na przykład przy chorobach wątroby. Wątroba odpowiada bowiem za oczyszczanie organizmu z toksyn i zaburzenia jej pracy mogą mieć katastrofalne skutki dla całego ciała.
Dieta w chorobach wątroby pozwala jej na regenerację i odpoczynek. Bardzo często w takich schorzeniach zalecana jest dieta odkwaszająca. Związana jest z eliminacją produktów pochodzenia zwierzęcego, co w praktyce przekłada się na odstawienie mięsa, ale i przede wszystkim produktów typu fast food. Pozwala na przywrócenie odpowiedniego poziomu zakwaszenia w organizmie i daje wątrobie szansę na odzyskanie sił, co pozwoli każdemu poczuć się zdrowiej i silniej!

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top

okna antywłamaniowe Radom Puławy, depilacja laserowa n25, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Lampa wisząca Spinner LED, laweta Golub-Dobrzyń, Dębki kalendarz imprez 2016, wypożyczalnia igłofiltrów stalowychdane; ?>