You are here:

Ekspresy do biura

Ekspresy do biura
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

ekspresy-do-biura-6Najprzyjemniejszą chwilą pracy w każdym biurze jest z pewnością przerwa na kawę, kiedy racząc się filiżanką aromatycznego napoju można chociaż chwilę odpocząć od trudów codziennej pracy. Aby było to możliwe w aneksie kuchennym firmy powinny znajdować się odpowiednie ekspresy do biura, umożliwiające szybkie zaparzenie kawy.
Najczęściej w firmach spotyka się wszelkiego rodzaju ekspresy ciśnieniowe. Mają one wiele zalet, a najważniejszą z nich jest z pewnością możliwość jednorazowego zaparzenia większej ilości napoju. Czasem spotyka się ekspresy do biura na kapsułki, jednak ich eksploatacja jest stanowczo zbyt droga i kłopotliwa. Są one po prostu zbyt małe, aby szybko zaspokoić zapotrzebowanie pracowników na kawę. Sprawdzą się jedynie jako zapasowy ekspres np., w gabinecie prezesa czy jego sekretarki, kiedy kawa będzie przygotowywana dla specjalnych gości.
Ekspresy do biura powinno się wybierać także pod względem prostoty ich obsługi. Nie warto zawracać sobie głowy zbyt skomplikowanymi i o dużej ilości funkcji, dobry ekspres powinien parzyć kawę za naciśnięciem jednego guzika. Dlatego dostępne są modele z wbudowanym młynkiem, automatycznie mielącym i odmierzającym ilość kawy, jak i dyszą do spieniania mleka. Taki ekspres gwarantuje że napój zawsze będzie idealnie przygotowany i niezwykle aromatyczny.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top