You are here:

Kawa do ekspresów

Kawa do ekspresów
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

kawa-do-ekspresow-7Jaką wybrać? Która ma pełniejszy aromat, a która jest intensywniejsza w smaku? Sugerować się ceną, czy nie ma ona znaczenia?
Kawa do ekspresów różni się jakością, oraz ceną. Wybór smaków kawy jest ogromny i może przyprawić o zawrót głowy. Jednak najważniejszy podział, to podział na kawy mielone lub ziarniste.

Aby zdecydować która kawa do ekspresów będzie idealna dla nas, musimy przede wszystkim wiedzieć, czy nasz ekspres do kawy posiada młynek. Zdecydowanie intensywniejszym aromatem cechuje się kawa ziarnista, która samodzielnie zmielimy tuż przed przygotowaniem.
Jeśli jednak nasz ekspres nie ma możliwości mielenia kawy, możemy kupić młynek jako osobne urządzenie. Jego koszt to kilkanaście złotych. Kupno kawy ziarnistej jest nieco tańsze niż zakup kawy mielonej.

Jeśli chcemy zaoszczędzić trochę czasu, nie mamy możliwości mielenia kawy na bieżąco, idealnym rozwiązaniem dla nas, będzie zakup kawy mielonej. Kawa mielona jest droższa od kawy ziarnistej, jednak odchodzi nam zakup młynka do kawy.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top