You are here:

Kuchnia gastronomiczna i Kuchnia australijska

Kuchnia gastronomiczna i Kuchnia australijska
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)

Kuchnia australijska i kuchnia gastronomiczna

Kuchnia polska-bomba kaloryczna

My Polacy, jesteśmy przyzwyczajeni do diety obfitującej w tłuszcze. Uwielbiamy święta Bożego Narodzenia. Bo wtedy na naszych stołach można spotkać: bigos, zapiekany schab czy golonkę. To jedyny moment w roku, kiedy nie myślimy o kaloriach. No bo jak tu oprzeć się barszczowi z uszkami czy smażonemu karpiowi. To dania, które znamy od dzieciństwa. Robiły je nasze babcie. Są jeszcze ciasto. Aromatyczny sernik, słodki jabłecznik To dopiero pobudza zmysły.

Kuchnia australijska jest zupełnie inna od naszej. Przede wszystkim jest mniej kaloryczna. Bardziej zbilansowana. Opiera się głównie na duszeniu mięs lub ich gotowaniu. Smażenie na gorącym ogniu też nie jest jej obce. Z tą jednak różnicą, że kuchnia gastronomiczna w kraju „kangurów” nie stroni od przypraw. Dzięki temu wszystko to, co jest ciężkie, dla naszej wątroby ulega szybszemu strawieniu. Kuchnia australijska kocha ryby. To z kolei wpływa dobrze na organizm. Szybciej się regeneruje i nie jest obciążony. A w diecie głównie o to chodzi.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top

sprzedaż zestawów igłofiltrów, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, separator koalescencyjne z bypassemdane; ?>