You are here:

Kuchnia na srebrnym ekranie

Kuchnia na srebrnym ekranie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

kulinaria (14)W fajnych czasach żyjemy. Wszystkiego można nauczyć się z telewizji. Na przykład takie gotowanie. Na szklanym ekranie wszystko wydaje się być takie proste. Nawet najbardziej skomplikowany przepis pokazany jest w taki sposób, że przeciętny Kowalski, jak tylko gdzieś znajdzie odpowiednie produkty, w mgnieniu oka wyczaruje z nich wybitne danie na miarę restauracji z co najmniej dwoma gwiazdkami Michelina.
Szkoda, że telewizja nie oferuje opcji „spróbuj” albo przynajmniej „powąchaj”. Można by lepiej zaopiniować to, co właśnie oglądamy. Ale pewnie wkrótce i takie bajery będą dostępne.
Kulinaria naprawdę dobrze się w tv sprzedają. Bo wystarczy, że coś smakowicie wygląda i już każdy chciałby to zjeść. A jak jeszcze towarzyszą temu emocje, trochę skwierczenia, ognia i najlepiej krwi – to już szaleństwo. Ciężko pohamować wilczy głód.
Szkoda tylko, że najczęściej to, co prezentują w tych programach rozrywkowych nijak ma się do tego, na co możemy sobie pozwolić. Albo co by nam mogło zasmakować. Bo budyń o smaku pomidora z bazylią, albo panierowane ucho od świni – to rarytasy – ale nie dla Polaka.

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: geodeta głogów cennik, rozstępy biceps, certyfikat flange fitter, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, etykiety inspekcyjne na zamówienie, markizy Kęty, Vademecum elektryka SEP, szycie firan kędzierzyn, elwix torba, lpk110, Gniewiński portal

Back to Top

Umywalka narożna Simas Arcade, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, taśmy transportowe Primacon, laweta Golub-Dobrzyń, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowychdane; ?>