You are here:

Kuchnia na srebrnym ekranie

Kuchnia na srebrnym ekranie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

kulinaria (14)W fajnych czasach żyjemy. Wszystkiego można nauczyć się z telewizji. Na przykład takie gotowanie. Na szklanym ekranie wszystko wydaje się być takie proste. Nawet najbardziej skomplikowany przepis pokazany jest w taki sposób, że przeciętny Kowalski, jak tylko gdzieś znajdzie odpowiednie produkty, w mgnieniu oka wyczaruje z nich wybitne danie na miarę restauracji z co najmniej dwoma gwiazdkami Michelina.
Szkoda, że telewizja nie oferuje opcji „spróbuj” albo przynajmniej „powąchaj”. Można by lepiej zaopiniować to, co właśnie oglądamy. Ale pewnie wkrótce i takie bajery będą dostępne.
Kulinaria naprawdę dobrze się w tv sprzedają. Bo wystarczy, że coś smakowicie wygląda i już każdy chciałby to zjeść. A jak jeszcze towarzyszą temu emocje, trochę skwierczenia, ognia i najlepiej krwi – to już szaleństwo. Ciężko pohamować wilczy głód.
Szkoda tylko, że najczęściej to, co prezentują w tych programach rozrywkowych nijak ma się do tego, na co możemy sobie pozwolić. Albo co by nam mogło zasmakować. Bo budyń o smaku pomidora z bazylią, albo panierowane ucho od świni – to rarytasy – ale nie dla Polaka.

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top

okna antywłamaniowe Radom Puławy, separator koalescencyjne z bypassem, Vetrex Radom okna, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, radio taxi ketrzyn, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, gabloty szklane Paraga Centrum, wynajem igłofiltrów stalowych, geodeta Chełmżadane; ?>