You are here:

Projekt lokalu gastronomicznego

Projekt lokalu gastronomicznego
1 vote, 1.00 avg. rating (45% score)

Projekt lokalu gastronomicznego (7)Otwarcie lokalu gastronomicznego niesie za sobą konieczność spełnienia wielu wymogów formalnych i technicznych. Niedostosowanie się do nich może skutkować nałożeniem kar finansowych, a czasami nawet zamknięciem lokalu. Udokumentowany projekt lokalu gastronomicznego jest wymogiem nałożonym przez Sanepid, jako jeden z warunków odbioru lokalu.

Projekt technologiczny daje odpowiedź na pytania dotyczące bezpieczeństwa i rentowności inwestycji. Uwzględnia konieczne do zastosowania zmiany w gotowym lokalu, wskazuje na niezbędne elementy, które należy uwzględnić budując taki lokal i pozwala na prognozę kosztów remontu. Pozwala na oszacowanie kosztów wyposażenia, mediów i innych niezbędnych wydatków.
Najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy w szybkim czasie wykonają dla nas projekt lokalu gastronomicznego. Wszelkie zawiłości prawne i rozwiązania technologiczne są dla nich bardzo proste. Usługa daje nam pewność odbioru projektu przez Sanepid. Pozwoli też na uniknięcie wielu dodatkowych kosztów i błędów.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top

6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, mezoterapia vivaderm, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Umywalka narożna Simas Arcade, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, akcesoria do łazienki Apavisadane; ?>