You are here:

Projekt lokalu gastronomicznego

Projekt lokalu gastronomicznego
1 vote, 1.00 avg. rating (46% score)

Projekt lokalu gastronomicznego (7)Otwarcie lokalu gastronomicznego niesie za sobą konieczność spełnienia wielu wymogów formalnych i technicznych. Niedostosowanie się do nich może skutkować nałożeniem kar finansowych, a czasami nawet zamknięciem lokalu. Udokumentowany projekt lokalu gastronomicznego jest wymogiem nałożonym przez Sanepid, jako jeden z warunków odbioru lokalu.

Projekt technologiczny daje odpowiedź na pytania dotyczące bezpieczeństwa i rentowności inwestycji. Uwzględnia konieczne do zastosowania zmiany w gotowym lokalu, wskazuje na niezbędne elementy, które należy uwzględnić budując taki lokal i pozwala na prognozę kosztów remontu. Pozwala na oszacowanie kosztów wyposażenia, mediów i innych niezbędnych wydatków.
Najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy w szybkim czasie wykonają dla nas projekt lokalu gastronomicznego. Wszelkie zawiłości prawne i rozwiązania technologiczne są dla nich bardzo proste. Usługa daje nam pewność odbioru projektu przez Sanepid. Pozwoli też na uniknięcie wielu dodatkowych kosztów i błędów.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top