Sfd kuchnia

Sfd kuchnia
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Jaka jest odpowiednia dieta dla sportowca?
Gdy zaczynami ćwiczyć na siłowni, zastanawiamy się czy nasza dieta może mięć wpływ na efekty naszej ciężkiej pracy? Oczywiście, że tak. Od diety zależy naprawdę sporo. Na co zwrócić uwagę? Jak powinna wyglądać dieta sportowca?
Przede wszystkim musimy się zastanowić jaki cel chcemy osiągnąć. Jeżeli jest to redukcja, nasza dieta powinna dostarczać nam mniej kalorii niż potrzebujemy. Musimy być na minusie kalorycznym, żeby gubić dodatkowe kilogramy. Nawet jak będziemy spędzać całe dnie na siłowni ale będziemy jeść więcej niż potrzebujemy, nie uzyskamy wymarzonego efekty. Warto tutaj do dieta również wprowadzić białko.
Inną sytuacje ma sportowiec który chce przybrać masę mięśniową. Tutaj ważne jest aby jedzenie dostarczało odpowiednią ilość białka, niezbędną do budowy masy mięśniowej. Osoba która trenuje, i chce rozbudować mięśnie, musi zadbać o nadwyżkę kaloryczną. Jest to niezbędne do uzyskania efektów. Skąd brać pomysły aby nasza dieta była zdrowa i urozmaicona? Warto poszukać specjalne forum kulinarne dla sportowców.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top