You are here:

Sklep wegetariański

Sklep wegetariański
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

sklep-wegetarianski-6Ostatnio przybywa zwolenników diety wegetariańskiej  a wraz z nimi przybywa również sklepów oferujących tego typu produkty. Sklepy tradycyjne czy internetowe – który z nich lepszy ? Przyjrzyjmy się i przeanalizujmy co zyskujemy a co tracimy.
Sklep wegetariański tak zwany tradycyjny, ma najczęściej trochę wyższe ceny produktów niż jego odpowiednik w sieci, choć w tym drugim z reguły trzeba jeszcze zapłacić za przesyłkę. Tradycyjny sklep wegetariański często prowadzą osoby znające wegetarianizm i można liczyć na ich pomoc w wyborze odpowiednich produktów lub też ewentualną poradę. Tej wartości dodanej nie otrzymamy kupując w internecie.
Dodatkowo, sklep wegetariański daje możliwość dokładnego obejrzenia produktów, porównania etykiet, informacji, terminów ważności, sprawdzenia certyfikatów (co jest szczególnie ważne przy wykluczeniu glutenu). Internetowy sklep wegetariański może też dysponować tymi wszystkimi informacjami, choć nie jest to takie wygodne i poręczne.
Atutem sklepu internetowego jest wygoda składania zamówienia i dostarczenie przesyłki. Zakupy można zrobić o dowolnej porze, przed własnym komputerem i nie trzeba liczyć się z godzinami otwarcia, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnego sklepu „naziemnego”. Zatem który sklep wegetariański wybrać? Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top