You are here:

Sklep wegetariański

Sklep wegetariański
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

sklep-wegetarianski-6Ostatnio przybywa zwolenników diety wegetariańskiej  a wraz z nimi przybywa również sklepów oferujących tego typu produkty. Sklepy tradycyjne czy internetowe – który z nich lepszy ? Przyjrzyjmy się i przeanalizujmy co zyskujemy a co tracimy.
Sklep wegetariański tak zwany tradycyjny, ma najczęściej trochę wyższe ceny produktów niż jego odpowiednik w sieci, choć w tym drugim z reguły trzeba jeszcze zapłacić za przesyłkę. Tradycyjny sklep wegetariański często prowadzą osoby znające wegetarianizm i można liczyć na ich pomoc w wyborze odpowiednich produktów lub też ewentualną poradę. Tej wartości dodanej nie otrzymamy kupując w internecie.
Dodatkowo, sklep wegetariański daje możliwość dokładnego obejrzenia produktów, porównania etykiet, informacji, terminów ważności, sprawdzenia certyfikatów (co jest szczególnie ważne przy wykluczeniu glutenu). Internetowy sklep wegetariański może też dysponować tymi wszystkimi informacjami, choć nie jest to takie wygodne i poręczne.
Atutem sklepu internetowego jest wygoda składania zamówienia i dostarczenie przesyłki. Zakupy można zrobić o dowolnej porze, przed własnym komputerem i nie trzeba liczyć się z godzinami otwarcia, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnego sklepu „naziemnego”. Zatem który sklep wegetariański wybrać? Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top

wynajem zestawów igłofiltrów, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, gabloty korkowe Paraga Centrum, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04dane; ?>