You are here:

Sprzedaż nowych nieruchomości

Sprzedaż nowych nieruchomości
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

nieruchomosci (27)Planujesz sprzedaż posiadanej nieruchomości i zastanawiasz się, od czego zacząć? Niestety, zadanie nie jest łatwe, bo po pierwsze ? nieruchomość z racji wartości i cech szczególnych (położenie, przeznaczenie, etc.) nie jest czymś, co można sprzedać od razu. Po drugie ? w związku ze sprzedażą trzeba przebrnąć przez wiele formalności, co też nie ułatwia zadania.
Niemniej jednak, jeśli posiadasz nieruchomość, której chcesz się pozbyć, jej sprzedaż jest optymalnym rozwiązaniem, o ile nie możesz potraktować jej jako inwestycji, sprzedaj ją albo na własną rękę, albo zgłoś chęć jej sprzedaży w agencji nieruchomości. Być może agenci szybciej znajdą nabywcę.
Pamiętaj jedynie, że jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usług biura pośrednictwa, będziesz zobowiązany / zobowiązana do uiszczenia prowizji za sprzedaż. Co prawda wiele biur konstruuje umowy tak, że większość kosztów ponosi nabywca, to mimo wszystko cena za usługę pośrednictwa odbija się na finalnej cenie nieruchomości. Miej to koniecznie na uwadze.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top