You are here:

Suplementy omega-3

Suplementy omega-3
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Suplementy omega-3 (8)Jakiego rodzaju suplementy diety będą rzeczywiście warte uwagi? Co warto kupić? Do tych najbardziej popularnych będą z pewnością należeć suplementy omega-3, wszelkiego rodzaju witamin czy też preparaty na cellulit albo wzmocnienie paznokci. Od czego zacząć wybór specyfików?

Na początek przemyśl swój problem. Pamiętaj, że wielu problemów nie rozwiążą same suplementy. Jeżeli na przykład interesuje Cię utrata cellulity, wato abyś zmienił również szkodliwe nawyki żywieniowe. Suplementy będą natomiast bardzo skuteczne, jeżeli chodzi o niedobory różnego rodzaju witamin lub składników mineralnych.

Do niezwykle popularnych i pomocnych preparatów na pewno będą należały suplementy omega-3. Co jeszcze jest chętnie kupowane? Popularny będzie na przykład kwas foliowy, który polecany jest szczególnie kobietom w ciąży, ponieważ może on zapobiegać powstawaniu wad wrodzonych. Wielu Polaków decyduje się również na cynk, ponieważ wspomaga on podpowiedź immunologiczną naszego organizmu, dzięki czemu jest skuteczniejsza.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top