You are here:

Tanie jedzenie Gdańsk i Jedzenie w puszkach

Tanie jedzenie Gdańsk i Jedzenie w puszkach
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

Jedzenie w puszkach i tanie jedzenie Gdańsk

Już więcej nie zmarnujesz jedzenia!

W tym odcinku naszej serii krótkich notek o tym, jak zaoszczędzić na pożywieniu kiedy przyjeżdża się do Trójmiasta, scharakteryzujemy zupełnie inny rodzaj usług kulinarnych. Jest to tak zwana wymiana kuchenna i działa na zasadzie popularnych w ostatnich czasach portali internetowych, które pomagają na wymianie usług między ludźmi zainteresowanych dawaniem lub braniem. I tym razem sarkastycznie wspomniane jedzenie w puszkach, które znaleźliśmy na jednym z forów internetowych może się po prostu schować!

Strona ta, reklamująca się prostym tytułem Tanie Jedzenie Gdańsk, polega na tym, że osoba, która tego dnia ugotuje zbyt dużo, wywiesza na swoim profilu ogłoszenie o rodzaju posiłku i lokalizacji, Wtedy ludzie poszukujący czegoś do zjedzenia w swojej okolicy widzą podobne obwieszczenie i mogą z niego skorzystać – za niską cenę, wymianę na inny produkt albo potrawę czy po prostu za darmo, w zależności od decyzji i ustaleń. Jest to wspaniały sposób na ograniczenie marnowania jedzenia oraz zaoszczędzenie na posiłkach.

Ciekawe wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Back to Top

Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, taśmy transportujące Primacon, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, radio taxi ketrzyn, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, płytki łazienkowe Apavisa, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120dane; ?>